7 rzeczy do zrobienia, jeśli przeczuwasz oświadczyny

Jeżeli jesteś w dłuższym związku, w którym traktujecie się naprawdę poważnie – może się okazać, że już wkrótce twój mężczyzna zdecyduje się na kolejny krok jakim są oświadczyny. 

źródło: pixabay.com

Wiosna sprzyja miłosnym uniesieniom oraz romantycznym momentom. Jeżeli jesteś w dłuższym związku, w którym traktujecie się naprawdę poważnie – może się okazać, że już wkrótce twój mężczyzna zdecyduje się na kolejny krok jakim są oświadczyny. Często kobiety przeczuwają nadejście tej sytuacji, więc jeśli zbliża się elegancka kolacja lub planujecie wspólny romantyczny weekend – bądź przygotowana na każdą ewentualność :) W momencie kiedy twój chłopak zada ci to pytanie będziesz na to w 100% gotowa! Oto 7 rzeczy do zrobienia jeśli przeczuwasz oświadczyny:

1. Zrób manicure
Jeżeli nie jesteś w tym dobra udaj się do specjalistki, która zadba o Twoje dłonie. To one będą w centrum uwagi tuż po zaręczynach, kiedy każdy będzie chciał zobaczyć pierścionek. Nie wspominając już o samym fakcie uroczystego wsuwania go na twój palec! Gładkie dłonie i eleganckie paznokcie to idealne tło dla brylantu :)

2. Wybierz idealny outfit
Łatwiej powiedzieć niż zrobić, prawda? Przecież kobiety nigdy nie mają w co się ubrać! :) Postaraj się dobrać strój do sytuacji, wybierz rzeczy, w których najbardziej lubi cię twój chłopak – na pewno będzie zadowolony. Ważne żebyś ty też czuła się komfortowo i atrakcyjnie.

3. Weź ze sobą naładowanego smartfona
Na pewno będziecie chcieli zrobić sobie kilka pamiątkowych zdjęć z tego dnia – smartfon to najprostszy sposób aby utrwalić te chwile szybko i łatwo. W tym poście ostrzegam przed natychmiastowym postem w social mediach – warto w pierwszej kolejności powiadomić bliskich, aby nikt nie poczuł się urażony, że o tak ważnym dniu nie dowiedział się od was bezpośrednio.

4. Alkohol pij z umiarem
Chcesz zapamiętać ten dzień ze wszystkimi szczegółami? Więc nie rzucaj się na szampana lub inny alkohol i pamiętaj żeby jeść! Umiar przede wszystkim.

5. Nie wszczynaj kłótni
To prawda, że mężczyźni kochają zołzy, ale nawet najmniejszą sprzeczką możesz popsuć nastrój całego dnia. Nie irytuj się i bądź cierpliwa, jeżeli od razu nie upadł na kolana :) Pewnie czeka na idealny moment, pomóż mu go stworzyć.

6. Nie mów nikomu o swoich podejrzeniach
Nawet jeśli umierasz z ekscytacji na samą myśl – nie mów nikomu o swoich podejrzeniach. Nie daj Boże okaże się, że to fałszywy alarm, lub ktoś przez przypadek zapyta o to twojego chłopaka.

7. Zrelaksuj się i czekaj na ten moment :)
Najprawdopodobniej będzie to jeden z najlepszych dni twojego życia! Nie pozwól aby stres ci go popsuł. Ciesz się każdą chwilą i nie zapomnij kilku z nich uwiecznić :)